O blogu

W zamierzchłej przeszłości zdarzyło mi się pisać bloga, głównie o polityce, historii i kulturze. Chciałem skomunikować się z ludźmi myślącymi podobnie jak ja, ewentualnie posprzeczać się z kimś, kto ma na wszystko zupełnie inne spojrzenie niż ja.

Piszę teraz ponieważ chcę się skomunikować z Tobą. Masz problem, ponieważ właśnie straciłeś/aś pracę marzeń, przydarzyła Ci się choroba z której ZUS cudownie Cię wyleczył, albo właśnie doskonale wierzy, że jesteś chory/a, tylko nie chce uwierzyć, że pracujesz naprawdę, wobec czego jego zdaniem – ZUS-u – zasiłek chorobowy Ci się nie należy. Pokomplikowała Ci się sytuacja rodzinna i koniec końców wszystko musi znaleźć finał w sądzie.

Możliwe też, że nie jest tak dramatycznie. Trafiłeś/aś na lepszą pracę, ale z obecnej nie chcą Cię wypuścić. Ewentualnie czujesz, że w obecnym miejscu dzieje się coś nie tak i najlepiej jest wyjść stamtąd na własnych warunkach.

Zarabiam na życie pomagając ludziom takim jak Ty rozwiązać te i podobne sytuacje. Ten blog może pomóc Ci w znalezieniu dobrego rozwiązania aktualnego problemu albo doprowadzi Cię do powierzenia mi zrobienia tego za Ciebie. Mam też nadzieję, że to co piszę okaże się ciekawe i dostarczy Ci trochę rozrywki, tak jak mi dostarcza pisanie.

*****